| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 452,0 kcal / 1.891,2 kJ |
| Proteini | 4,7 g |
| Ugljikohidrati | 49 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 26,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakno | 1,1 g |
| Natrij | -- |
| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 452,0 kcal / 1.891,2 kJ |
| Proteini | 4,7 g |
| Ugljikohidrati | 49 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 26,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakno | 1,1 g |
| Natrij | -- |