| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 406,0 kcal / 1.698,7 kJ |
| Proteini | 4,0 g |
| Ugljikohidrati | 3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 40,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakno | 9,0 g |
| Natrij | -- |
| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 406,0 kcal / 1.698,7 kJ |
| Proteini | 4,0 g |
| Ugljikohidrati | 3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | -- |
| Mast | 40,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakno | 9,0 g |
| Natrij | -- |