| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 489,0 kcal / 2.046,0 kJ |
| Proteini | 17,0 g |
| Ugljikohidrati | 36 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 1,8 g |
| Mast | 29,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 3,4 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 7,2 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |