| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 716,0 kcal / 2.995,7 kJ |
| Proteini | 16,0 g |
| Ugljikohidrati | 10 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,5 g |
| Mast | 68,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 6,1 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |