| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 392,0 kcal / 1.640,1 kJ |
| Proteini | 10,7 g |
| Ugljikohidrati | 67,7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 23,6 g |
| Mast | 7,3 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 2,4 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 6,0 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |