| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 222,0 kcal / 928,9 kJ |
| Proteini | 18,0 g |
| Ugljikohidrati | 0,1 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,1 g |
| Mast | 17,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,6 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |