| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 402,0 kcal / 1.682,0 kJ |
| Proteini | 5,2 g |
| Ugljikohidrati | 52 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 27,1 g |
| Mast | 19,3 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 10,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |