| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 597,0 kcal / 2.497,9 kJ |
| Proteini | 29,5 g |
| Ugljikohidrati | 7 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 3,6 g |
| Mast | 50,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 6,8 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 9,9 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |