| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 744,0 kcal / 3.112,9 kJ |
| Proteini | 1,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,5 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,5 g |
| Mast | 82,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 55,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |