| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 330,0 kcal / 1.380,7 kJ |
| Proteini | 13,0 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,8 g |
| Mast | 2,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,5 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 12,0 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |