| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 273,0 kcal / 1.142,2 kJ |
| Proteini | 3,6 g |
| Ugljikohidrati | 42,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 29,2 g |
| Mast | 9,5 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 7,4 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 1,2 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |