| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 634,0 kcal / 2.652,7 kJ |
| Proteini | 5,6 g |
| Ugljikohidrati | 6,4 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 5,0 g |
| Mast | 62,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 54,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 14,0 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |