| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 446,0 kcal / 1.866,1 kJ |
| Proteini | 21,0 g |
| Ugljikohidrati | 48 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,5 g |
| Mast | 17,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,9 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 8,7 g |
| Natrij | 0,7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |