| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 615,0 kcal / 2.573,2 kJ |
| Proteini | 25,8 g |
| Ugljikohidrati | 11,9 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 8,6 g |
| Mast | 47,4 g |
| Količina zasićene masti u mastima | -- |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | -- |