| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 294,0 kcal / 1.230,1 kJ |
| Proteini | 15,9 g |
| Ugljikohidrati | 63,3 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 2,6 g |
| Mast | 3,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 0,9 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |