| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 345,0 kcal / 1.443,5 kJ |
| Proteini | 5,4 g |
| Ugljikohidrati | 51 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 21,0 g |
| Mast | 13,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 6,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 1,5 g |
| Natrij | 0,1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |