| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 383,0 kcal / 1.602,5 kJ |
| Proteini | 4,6 g |
| Ugljikohidrati | 71 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 51,0 g |
| Mast | 9,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 4,4 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | |