| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 769,0 kcal / 3.217,5 kJ |
| Proteini | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 0,5 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 0,5 g |
| Mast | 85,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 60,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | -- |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |