| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 366,0 kcal / 1.531,3 kJ |
| Proteini | 2,3 g |
| Ugljikohidrati | 68,4 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 28,4 g |
| Mast | 9,2 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 1,3 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |