| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 330,0 kcal / 1.380,7 kJ |
| Proteini | 2,5 g |
| Ugljikohidrati | 63,2 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 53,2 g |
| Mast | 5,6 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 2,7 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | 7,6 g |
| Natrij | 0,0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | -- |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |