| Makronutrijenti | |
|---|---|
| Energija | 443,0 kcal / 1.853,5 kJ |
| Proteini | 7,0 g |
| Ugljikohidrati | 76 g |
| Količina šećera u ugljikohidratima | 64,0 g |
| Mast | 12,0 g |
| Količina zasićene masti u mastima | 12,0 g |
| Drugi | |
|---|---|
| Vlakna | -- |
| Natrij | 0,4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | -- |
| Nutri-Score | -- |