| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 734.0 kcal / 3,071.1 kJ |
| Protein | 8.5 g |
| Carbohydrates | 5.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.8 g |
| Fat | 73.1 g |
| Saturated fat content in fats | 12.5 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |