| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 426.0 kcal / 1,782.4 kJ |
| Protein | 47.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3.5 g |
| Fat | 27.5 g |
| Saturated fat content in fats | 17.1 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 1.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |