| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 543.0 kcal / 2,271.9 kJ |
| Protein | 6.9 g |
| Carbohydrates | 24 g |
| Sugar content in carbohydrates | 7.4 g |
| Fat | 60.0 g |
| Saturated fat content in fats | 53.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 543.0 kcal / 2,271.9 kJ |
| Protein | 6.9 g |
| Carbohydrates | 24 g |
| Sugar content in carbohydrates | 7.4 g |
| Fat | 60.0 g |
| Saturated fat content in fats | 53.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |