| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 466.0 ק׳ קלוריות / 1949.7 kJ |
| חלבונים | 8.8 g |
| Carbohydrates | 64.3 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| שומנים | 18.1 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6.4 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |