| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 398.0 ק׳ קלוריות / 1665.2 kJ |
| חלבונים | 4.5 g |
| Carbohydrates | 78 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| שומנים | 7.0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 2.5 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |