| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 262.0 ק׳ קלוריות / 1096.2 kJ |
| חלבונים | 8.0 g |
| Carbohydrates | 50.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | 1.8 g |
| שומנים | 3.1 g |
| Saturated fat content in fats | 1.6 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |