| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 325.0 ק׳ קלוריות / 1359.8 kJ |
| חלבונים | 11.9 g |
| Carbohydrates | 1.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 0.7 g |
| שומנים | 29.1 g |
| Saturated fat content in fats | 3.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |