| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 687.0 ק׳ קלוריות / 2874.4 kJ |
| חלבונים | 25.9 g |
| Carbohydrates | 13.7 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.2 g |
| שומנים | 57.4 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 7.0 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |