| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 412.0 ק׳ קלוריות / 1723.8 kJ |
| חלבונים | 74.6 g |
| Carbohydrates | 13.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | 13.3 g |
| שומנים | 6.7 g |
| Saturated fat content in fats | 2.8 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |