| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 318.0 ק׳ קלוריות / 1330.5 kJ |
| חלבונים | 2.2 g |
| Carbohydrates | 59.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | 59.4 g |
| שומנים | 8.0 g |
| Saturated fat content in fats | 4.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |