| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 167.0 ק׳ קלוריות / 698.7 kJ |
| חלבונים | 15.0 g |
| Carbohydrates | 10.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 5.5 g |
| שומנים | 7.0 g |
| Saturated fat content in fats | 3.9 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 1.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |