| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 503.0 ק׳ קלוריות / 2104.6 kJ |
| חלבונים | 5.0 g |
| Carbohydrates | 70 g |
| Sugar content in carbohydrates | 41.0 g |
| שומנים | 22.0 g |
| Saturated fat content in fats | 10.5 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.1 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |