| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 478.0 ק׳ קלוריות / 2000.0 kJ |
| חלבונים | 8.0 g |
| Carbohydrates | 64.7 g |
| Sugar content in carbohydrates | 30.9 g |
| שומנים | 20.9 g |
| Saturated fat content in fats | 12.2 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.3 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |