| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 593.0 ק׳ קלוריות / 2481.1 kJ |
| חלבונים | 8.4 g |
| Carbohydrates | 34 g |
| Sugar content in carbohydrates | 30.0 g |
| שומנים | 45.0 g |
| Saturated fat content in fats | 22.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |