| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 467.0 ק׳ קלוריות / 1953.9 kJ |
| חלבונים | 17.0 g |
| Carbohydrates | 50 g |
| Sugar content in carbohydrates | 11.0 g |
| שומנים | 21.0 g |
| Saturated fat content in fats | 4.4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 7.3 g |
| Sodium | 0.7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |