| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 224.0 ק׳ קלוריות / 937.2 kJ |
| חלבונים | 4.0 g |
| Carbohydrates | 30.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | 25.1 g |
| שומנים | 9.4 g |
| Saturated fat content in fats | 6.5 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | |