| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 227.0 ק׳ קלוריות / 949.8 kJ |
| חלבונים | 6.9 g |
| Carbohydrates | 45.5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.3 g |
| שומנים | 1.2 g |
| Saturated fat content in fats | 0.4 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 3.4 g |
| Sodium | 0.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |