| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 475.0 ק׳ קלוריות / 1987.4 kJ |
| חלבונים | 17.6 g |
| Carbohydrates | 35 g |
| Sugar content in carbohydrates | 5.6 g |
| שומנים | 29.4 g |
| Saturated fat content in fats | 6.2 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 2.5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |