| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 440.0 ק׳ קלוריות / 1841.0 kJ |
| חלבונים | 9.6 g |
| Carbohydrates | 61.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 7.1 g |
| שומנים | 17.5 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 1.5 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |