| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 459.0 ק׳ קלוריות / 1920.5 kJ |
| חלבונים | 12.5 g |
| Carbohydrates | 61 g |
| Sugar content in carbohydrates | 6.2 g |
| שומנים | 17.0 g |
| Saturated fat content in fats | 2.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 6.0 g |
| Sodium | 0.4 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |