| Macronutrients | |
|---|---|
| אנרגיה | 61.0 ק׳ קלוריות / 255.2 kJ |
| חלבונים | 8.3 g |
| Carbohydrates | 6.9 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| שומנים | 0.0 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | 37.7 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | n.A. |