| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 546.0 kcal / 2,284.5 kJ |
| Protein | 16.0 g |
| Carbohydrates | 32 g |
| Sugar content in carbohydrates | 27.0 g |
| Fat | 42.0 g |
| Saturated fat content in fats | 13.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 5.0 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 546.0 kcal / 2,284.5 kJ |
| Protein | 16.0 g |
| Carbohydrates | 32 g |
| Sugar content in carbohydrates | 27.0 g |
| Fat | 42.0 g |
| Saturated fat content in fats | 13.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 5.0 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |