| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 235.0 kcal / 983.2 kJ |
| Protein | 15.0 g |
| Carbohydrates | 17 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.5 g |
| Fat | 11.0 g |
| Saturated fat content in fats | 1.6 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 3.9 g |
| Sodium | 0.6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 235.0 kcal / 983.2 kJ |
| Protein | 15.0 g |
| Carbohydrates | 17 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.5 g |
| Fat | 11.0 g |
| Saturated fat content in fats | 1.6 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 3.9 g |
| Sodium | 0.6 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |