| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 583.0 kcal / 2,439.3 kJ |
| Protein | 26.0 g |
| Carbohydrates | 32 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 39.0 g |
| Saturated fat content in fats | 4.0 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |