| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 199.0 kcal / 832.6 kJ |
| Protein | 4.5 g |
| Carbohydrates | 14.1 g |
| Sugar content in carbohydrates | 3.6 g |
| Fat | 13.8 g |
| Saturated fat content in fats | 2.2 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |