| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 593.0 kcal / 2,481.1 kJ |
| Protein | 10.1 g |
| Carbohydrates | 40.4 g |
| Sugar content in carbohydrates | n.A. |
| Fat | 43.3 g |
| Saturated fat content in fats | n.A. |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | n.A. |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | n.A. |
| Vegetarian | n.A. |
| Nutri-Score | n.A. |