| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 634.0 kcal / 2,652.7 kJ |
| Protein | 29.0 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.3 g |
| Fat | 55.0 g |
| Saturated fat content in fats | 4.5 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 7.9 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 634.0 kcal / 2,652.7 kJ |
| Protein | 29.0 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.3 g |
| Fat | 55.0 g |
| Saturated fat content in fats | 4.5 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 7.9 g |
| Sodium | 0.0 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |