| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 675.0 kcal / 2,824.2 kJ |
| Protein | 15.2 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.8 g |
| Fat | 64.1 g |
| Saturated fat content in fats | 5.1 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 8.1 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 675.0 kcal / 2,824.2 kJ |
| Protein | 15.2 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| Sugar content in carbohydrates | 4.8 g |
| Fat | 64.1 g |
| Saturated fat content in fats | 5.1 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 8.1 g |
| Sodium | n.A. |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |