| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 256.0 kcal / 1,071.1 kJ |
| Protein | 7.2 g |
| Carbohydrates | 45.6 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.0 g |
| Fat | 4.6 g |
| Saturated fat content in fats | 0.7 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1.6 g |
| Sodium | 0.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |
| Macronutrients | |
|---|---|
| Energy | 256.0 kcal / 1,071.1 kJ |
| Protein | 7.2 g |
| Carbohydrates | 45.6 g |
| Sugar content in carbohydrates | 2.0 g |
| Fat | 4.6 g |
| Saturated fat content in fats | 0.7 g |
| Others | |
|---|---|
| Fiber | 1.6 g |
| Sodium | 0.2 g |
| Dietary information | |
|---|---|
| Vegan | |
| Vegetarian | |
| Nutri-Score | |